12-й тур вища ліга "Житлобуд-1" - " Житлобуд-2" - 2:1

Новости → 2019 → 10.2019 → 12-й тур вища ліга "Житлобуд-1" - " Житлобуд-2" - 2:1

Дата публикации: 26.10.2019

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2019-2020 - 12 тур
25.10.2019 - c.Високий - стадіон НТБ Металіст- 700 глядачів.
ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 2:1
ГОЛИ:
 0:1 Андрухів В. (18), 1:1 Куніна Н. (29), 2:1 Апанащенко Д. (43, з пенальті).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Басанська О. (90) - Корсун К. (82).

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Костюченко Є., Утіцьких А., Басанська О., Алексанян К., Кочнєва І. (Хаванська Н., 90+3), Апанащенко Д. (Нестеренко Т., 84), Петрик А., Шевчук Ю., Куніна Н., Вороніна Г..
Запасні: Шульга В., Куніна Л., Соломаха С., Сидоренко А..
В.О. ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА: Симакович Валентин Борисович

ЖИТЛОБУД-2: Самсон К. - Сірмай А., Подольська І., Корсун К., Котяш І. (Мохнач Л., 84), Китаєва Т., Андрухів В., Малахова Я., Полюхович Т. (Скориніна А., 46), Андрущак І., Калініна Я..
Запасні: Бондарчук Д., Кравчук Р., Джуренко І., Рижова Т..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія Миколаївна

Арбітри: Кофанов Микити - Стрелецька Марина (Суми), Ардашева Олександра - Щепотьєв Андрій (Харків).
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Наталія (Кропивницький).
 
ПОВНЕ ВІДЕО МАТЧУ -  https://youtu.be/bz_VqYrgkx8
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
Новый документ
  

АНОНС ТУРА

   1-й тур   

03.08 - 05.08.2018

Жилвстрой-1

11:0

Родына-Лицей
Еднисть-ШВСМ 1:7  Жилстрой-2
Ладомир 1:0 Ятрань-Берестивец
Львов-Янатрочка

1:2

Злагода-Днепр-1
Пантеры

1:3

Восход

 

   2-й тур   

10.08-19.09.2018

Злагода-Днепр-1 4:1 Ладомир
Родына-Лицей 0:9 Жилстрой-2
Ятрань-Берестивец 0:1 Еднисть-ШВСМ
Восход 2:1 Львов-Янтарочка
Жилстрой-1 19.09 Пантеры
   3-й тур   

16.08.2018

Ладомир 1:1 Восход
Еднисть-ШВСМ 3:2 Злагода-Днепр-1
Львов-Янтарочка 0:6 Жилстрой-1
Пантеры 1:2 Родына-Лицей
Жилстрой-2 5:0 Ятрань-Берестивец
   4-й тур   

25.08-25.11.2018

Родына-Лицей 0:2
Ятрань-Берестивец
Восход 0:1
Еднисть-ШВСМ
Пантеры 0:6
Львов-Янтарочка
Жилстрой-1 11:0 Ладомир
Злагода-Днепр-1 -:+ТР Жилстрой-2

 

   5-й тур   

07.09-09.09.2018

Жилстрой-2 9:0 Восход
Еднисть-ШВСМ 1:3 Жилстрой-1
Львов-Янтарочка 2:0 Родына-Лицей
Ладомир 3:0 Пантеры
Ятрань-Берестивец 1:1 Злагода-Днепр-1

 

   6-й тур   

15.09-16.09.2017

Родына-Лицей 2:1 Злагода-Днепр-1
Пантеры 0:3 Еднисть-ШВСМ
Львов-Янтарочка 2:0
Ладомир
Восход

1:0

Ятрань-Берестивец
Жилстрой-1

1:0

Жилстрой-2
   7-й тур   

23.09-24.09.2018

Еднисть-ШВСМ 1:1 Львов-Янтарочка
Ладомир 2:0 Родына-Лицей
Жилстрой-2 13:0 Пантеры
Злагода-Днепр-1 -:+ ТР Восход
Ятрань-Берестивец 2019 Жилстрой-1

 

   8-й тур   

02.09-13.10.2018

Ладомир 3:2 Еднисть-ШВСМ
Родына-Лицей 1:1 Восход
Жилстрой-1 8:0 Злагода-Днепр-1
Львов-Янтарочка 2:5 Жилстрой-2
Пантеры 0:5 Ятрань-Берестивец
   9-й тур   

17.10-20.11.2018

Ятрань-Берестивец 0:0 Львов-Янтарочка
Восход 0:4 Жилстрой-1
Злагода-Днепр-1 3:6
Пантеры
Еднисть-ШВСМ 2:0 Родына-Лицей
Жилстрой-2 4:0 Ладомир

 

   10-й тур   

26.10-28.10.2018 г.

Злагода-Днепр 2:3 Львов-Янтарочка
Родына-Лицей 0:7 Жилстрой-1
Восход 2:0 Пантеры
Жилстрой-2 5:0 Еднисть-ШВСМ
Ятрань-Берестивец 3:2 Ладомир
   11-й тур   

02.11-04.11.2018 г.

Еднисть-ШВСМ 0:0 Ятрань-Берестивец
Жилстрой-2 7:0 Родына-Лицей
Ладомир 4:2 Злагода-Днепр-1
Пантеры 0:12 Жилстрой-1
Львов-Янтарочка 5:1 Восход
   12-й тур   

12-13.04.2019 г.

Жилстрой-1 12.04 Львов-Янтарочка
Злагода-Днепр-1 13.04 Еднисть-ШВСМ
Ятрань-Берестивец 13.04 Жилстрой-2
Восход 13.04 Ладомир
Родына-Лицей 13.04 Пантеры
   13-й тур   

19-22.04.2019 г.

Жилстрой-2 19.04 Злагода-Днепр-1
Еднисть-ШВСМ 20.04 Восход
Ладомир 20.04 Жилстрой-1
Ятрань-Берестивец 21.04  Родына-Лицей
Львов-Янтарочка 22.04 Пантеры

 

   14-й тур   

03-05.05.2019 г.

Жилстрой-1 03.05 Еднисть-ШВСМ
Злагода-Днепр-1 03.05 Ятрань-Берестивец
Родына-Лицей 04.05 Львов-Янатрочка
Восход 05:05 Жилстрой-2
Пантеры 05.05 Ладомир

 

Фото спортсменок

Логотип ЖС-2